Przejdź do treści

Czy Twoja firma rozważa korzystanie z Kart Paliwowych?

Czy Twoja firma rozważa korzystanie z Kart Paliwowych?

Tutaj uzyskasz wszystkie odpowiedzi

 

Czy zastanawiałeś się nad rozpoczęciem korzystania z Karty Paliwowej, lub po prostu zastanawiałeś się jakie korzyści zyska Twoja firma dzięki korzystaniu z Kart Paliwowych? Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj niezbędną pomoc oraz wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie.

Firmy używają Kart Paliwowych z wielu powodów - ze względów bezpieczeństwa, dla praktycznych narzędzi do zarządzania kartami online, z powodu zniżek na paliwo lub aby uzyskać raporty jego zużycia. Karty Paliwowe pozwalają na usprawnienie procesów wewnętrznych, co skraca czas obsługi i zwiększa wydajność.

Przykładowa, średniej wielkości firma posiada 5 pojazdów i zużywa 15.000 litrów paliwa rocznie. Przy takiej ilości oszczędności wynikające z korzystania z Kart Paliwowych są mocno odczuwalne.

Kiedy moja firma powinna zacząć używać Kart Paliwowych?

Nie ma określonego momentu, kiedy należy rozpocząć korzystanie z Kart Paliwowych. Im szybciej dobierzesz odpowiednią kartę, tym szybciej rozpoczniesz oszczędzanie.
Każda firma może zacząć korzystać z Kart Paliwowych na zakup benzyny, oleju napędowego i innych produktów.

Wzrost zużycia paliwa oraz potrzeba skuteczniejszego zarządzania flotą samochodową jest dobrym motywem do podjęcia decyzji o korzystaniu z Kart Paliwowych.

Dlaczego warto rozpocząć korzystanie z Kart Paliwowych?

Karty Paliwowe pozwalają usprawnić wiele procesów w firmie a korzyści są wielopoziomowe, takie jak: zmniejszenie kosztów administracyjnych, faktury zbiorcze, bezpieczeństwo oraz ciągła oszczędność dzięki zniżkom na paliwa.

Jakie są wymogi odnośnie wielkości floty lub zużycia paliwa?

Bez względu na to czy masz 1 lub 5.000 pojazdów w swojej flocie, będziesz mógł dopasować odpowiednią kartę do swoich potrzeb. Bez względu na wielkość firmy możesz zacząć oszczędzać.

Czy Karta Paliwowa pozwoli mi zaoszczędzić pieniądze?

Oszczędności w dużej mierze zależą od rodzaju i wielkości floty, a także bieżących cen paliw oraz ich zużycia. Najdroższa jest administracja i kontrola zakupów paliwa - w tym obszarze oszczędności są największe. Współpracujemy z największymi dostawcami Kart Paliwowych, aby upewnić się, że możemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązanie.

Jak działa Karta Paliwowa?

Karta Paliwowa działa w sposób podobny do karty kredytowej. Po wybraniu odpowiedniej Karty Paliwowej wybrany dostawca utworzy konto klienta oraz wyśle wymaganą ilość kart. Użytkownik Karty Paliwowej posługuje się nią w celu opłacenia usług na stacjach benzynowych, które akceptują dany typ karty.

Jeżeli jesteś menedżerem floty, właścicielem firmy lub kierowcą i chciałbyś dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z korzystania z konkretnej Karty Paliwowej, wystarczy kliknąć na powyższy link lub samodzielnie wybrać odpowiednią kartę.