Przejdź do treści

Czy Karta Paliwowa przyniesie mi korzyści jako menedżerowi floty?

Czy Karta Paliwowa przyniesie mi korzyści jako menedżerowi floty?

Każdy menedżer floty może odnieść korzyści z korzystania z Kart Paliwowych.

Menedżerowie floty używają Kart Paliwowych w celu usprawnienia i ułatwienia procesu zarządzania kosztami podróży. Rozumiemy, że musisz być w stanie szybko znaleźć odpowiednią kartę dopasowaną do Twoich potrzeb. KartaPaliwowa.pl ma zaszczyt zaoferować szeroki wachlarz dostępnych kart paliwowych od największych dostawców. Właściwa Karta Paliwowa jest już kilka kliknięć od Ciebie. Porównywarkę kart znajdziesz tutaj.

Czy małe floty samochodowe mogą również odnieść korzyści dzięki Karcie Paliwowej?

Karty Paliwowe są zaprojektowane dla floty dowolnej wielkości. Jeżeli posiadasz małą flotę roczne opłaty za użytkowanie będą proporcjonalnie mniejsze, co również przyniesie oszczędności. Każda Karta Paliwowa jest taryfikowana oddzielnie. Karty Paliwowe z biznesowego punktu widzenia posiadają szereg korzyści bez względu na wielkość floty. Faktury są dostępne online i mogą być wysyłane na adres email raz w tygodniu. Poprzez dostęp do swojego konta jesteś w stanie zarządzać i analizować różne warianty raportów dotyczących zużycia paliw. Dane zapisane na koncie można pobrać i importować do różnych systemów zarządzania.

Zarządzam dużą flotą pojazdów, w jaki sposób mogę wykorzystać Karty Paliwowe do wsparcia mojej pracy?

Bez względu na wielkość floty samochodowej, Karty Paliwowe oferują szereg korzyści. Przynoszą wiele oszczędności, szczególnie w przypadku dużych flot. Rozumiemy, że zarządzanie tak dużą ilością pojazdów może być trudne. Systemy zarządzania poszczególnych dostawców Kart Paliwowych pozwolą na łatwe zestawienie niezbędnych danych oraz generowanie raportów.

Co menadżer floty powinien wiedzieć o kartach paliwowych?

Karty Paliwowe obejmują tylko zakup paliw, oraz akcesoriów do pojazdów - dzięki temu kontrola nad zakupami powiązanymi z kartą jest zminimalizowana w porównaniu do kart kredytowych, które pozwalają kierowcom na zakup niepożądanych produktów, niezwiązanych z pojazdem. Dzięki temu łatwo stworzyć wewnętrzny system kontroli i bezpieczeństwa. Dodatkowo pozwoli to na dokładny pomiar emisji dwutlenku węgla w całej flocie, co ma duże znaczenie dla firm dbających o ekologię.

Czy coś jeszcze powinienem wziąć pod uwagę?

Serwis KartaPaliwowa.pl oferuje obecnie porównanie Kart Paliwowych od wielu głównych dostawców, z których niektórzy oferują dostęp do ponad 95% stacji paliw w Polsce. Wybór odpowiedniej Karty Paliwowej warto rozpocząć od sprawdzenia dostępności stacji benzynowych, które współpracują z wybranym przez Państwa dostawcą. Warto, aby ilość takich stacji była możliwie największa w obszarze działania Państwa firmy.

W zależności od potrzeb i oceny zdolności kredytowej, istnieje możliwość wyboru kilku różnych opcji płatności u dostawcy Kart Paliwowych. Będą się one różnić od typowych kart kredytowych, więc warto wybrać ofertę najlepiej dobraną do swoich potrzeb i możliwości.