Przejdź do treści

Jakie korzyści dla kierowców przynoszą Karty Paliwowe?

Jakie korzyści dla kierowców przynoszą Karty Paliwowe?

Rozumiemy jak ważne jest dla Ciebie abyś poznał swoje korzyści!

Rozumiemy, że dla Ciebie jako kierowcy, ważne jest zrozumienie najważniejszych korzyści płynących z dobrania odpowiedniej karty. Czołowi wystawcy Kart Paliwowych oferują bardzo zbliżone korzyści dla użytkownika. Główna różnica to sieć stacji, które akceptują kartę danego typu. Jeżeli używasz tradycyjnego sposobu zakupu paliwa to strona KartaPaliwowa.pl pozwoli Ci zrozumieć jak łatwym i korzystnym rozwiązaniem jest Karta Paliwowa.

Co należy wiedzieć?

Wiele firm i menedżerów flot korzysta z Kart Paliwowych, jednakże zdajemy sobie sprawę, że możesz nie wiedzieć dlaczego. Stosując odpowiednią Kartę Paliwową firma odnosi szereg korzyści, które mogą pomóc również Tobie - uproszczone tankowanie, poprawa bezpieczeństwa poprzez eliminację transakcji gotówkowych lub eliminacja kłopotliwego gromadzenia faktur. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, Karty Paliwowe mogą być przypisane do konkretnych osób lub pojazdów. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł korzystać z sieci większości stacji benzynowych w Polsce lub w Europie - w zależności od dostawcy kart, nawet z 95% wszystkich stacji.

Jakie są codzienne korzyści?

W przypadku korzystania z Karty Paliwowej nie ma już potrzeby, aby zbierać wszystkie paragony dla każdej transakcji, ponieważ wszystkie wymagane dane wraz z narzędziami zarządzania są dostępne z poziomu właściciela firmy lub menedżera floty poprzez konto online. Są one udostępnione przez dostawcę Karty Paliwowej. Jak tylko dokonasz zakupu paliwa, informacja zostanie natychmiastowo wysłana do systemu. Eliminuje to problemy związane ze zniszczonymi bądź zgubionymi paragonami. Tankowanie stanie się znacznie prostszym procesem oraz pozwoli właścicielowi firmy na dostęp do danych bez angażowania użytkownika karty.

Czy mogę płacić tylko za paliwo?

Korzystanie z Karty Paliwowej pozwala nie tylko na zakup paliwa, ale również produktów powiązanych. Dostawcy Kart Paliwowych rozumieją konieczność zakupu akcesoriów do pojazdów i dlatego udostępniają taką możliwość. Wszystkie informacje są zapisane na Karcie Paliwowej, więc menedżer floty lub właściciel firmy są w stanie śledzić co zostało zakupione.

Zazwyczaj jeżdżę tylko jedną trasą, czy znajdzie się odpowiednia Karta Paliwowa również dla mnie?

Istnieje wiele Kart Paliwowych na rynku. W czasie poszukiwania najlepszej warto rozważyć kilka czynników, które będą miały wpływ na wybór - typ pojazdów, rodzaj używanego paliwa, miesięczne wydatki, liczbę pokonywanych kilometrów oraz obszar działania. W zależności od potrzeb, dany dostawca Kart Paliwowych może być bardziej odpowiedni od innego. Wszystkie dostępne Karty Paliwowe możesz porównać w tym miejscu.