Przejdź do treści

Shell Single

Rodzaj karty
Stacje
Liczba stacji
Udogodonienia
i oferta specjalna
Z kartą kupisz
Akcje
Shell
Logo
shell logo
Polska
Tak
Europa
Tak
7158 w Europie
400 w Polsce
 • odroczenie płatności
 • regularne programy rabatowe
 • elastyczne limity dotyczące użycia karty
 • paliwo
 • myjnia samochodowa
 • opłaty autostradowe
Zamów kartę
Sprawdź dostępność
więcej

Wybierz swoją kartę paliwową Shell

Niezależnie od tego jaką flotę samochodów posiadasz wybierz kartę paliwową Shell, aby wykorzystać atuty sieci, jakość i doświadczenie firmy Shell.

Karta Shell zapewnia naszym Klientom bezpieczny i wygodny sposób zakupu paliwa oraz dostęp do wysokiej jakości usług. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie kart paliwowych oraz dysponując jedną z największych na świecie sieci stacji, zapewniamy naszym Klientom korzystającym z kart paliwowych Shell większą kontrolę, wygodę oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

WYBIERZ KARTĘ PALIWOWĄ SHELL

Jeśli tankujesz więcej niż 40.000 litrów rocznie

Niezawodna i profesjonalna obsługa Twojego biznesu
Jeśli tankujesz mniej niż 40.000 litrów rocznie

Profesjonalne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw
 • Ograniczenie kosztów, większa kontrola.
 • Jedna z największych sieci stacji w Europie.
 • Zarządzanie kontem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 • Dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych w całej Europie.
 • Sieć przystosowana do obsługi pojazdów ciężarowych.
 • Bezpieczeństwo karty paliwowej.
 • Płatność w systemie viaTOLL.
 • Łatwo, szybko i bezpiecznie – to Ty decydujesz, co i gdzie mogą kupować Twoi kierowcy.
 • Zarządzanie kartą online – bezpieczny dostęp do portalu Self-Serve we FleetCor 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu umożliwia zarządzanie kontem i kartami.
 • Dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych.
 • Zespół wsparcia specjalnie dla Ciebie – profesjonalny zespół obsługi klienta we FleetCor jest do Twojej dyspozycji, gdy potrzebujesz pomocy.

Dlaczego karta Shell?

Dla niektórych dostawców kart paliwowych Twoja flota to tylko kolejna, zwykła flota pojazdów. Dla nas to szansa, aby ułatwić Ci życie na co dzień. W Shell bierzemy pod uwagę wszystkie drobne szczegóły, oferując kompleksowy zestaw usług dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pomożemy Ci, by Twoja flota mogła funkcjonować jeszcze lepiej. Z ponad 50-letnim doświadczeniem, posiadając jedną z największych sieci stacji paliw na świecie, Shell jest idealnym partnerem w trasie.

Zabezpieczenie przed nadużyciami

Traktujemy oszustwa finansowe jako istotny problem w naszej branży i nie ustajemy w staraniach, aby pomóc im zapobiegać. Dbamy o to, aby do obsługi naszych kart stosować najnowsze technologie i procesy zabezpieczeń przed oszustwem. Dzięki usłudze monitoringu i przeszkolonemu personelowi na stacjach, dostępie on-line do Twoich transakcji oraz technologii automatycznego wykrywania oszustw, robimy co możemy, abyś Ty się tym nie martwił.

W 2011 roku nasze dedykowane zespoły ds. nadużyć poprzez aktywne zapobieganie oszustwom, ocaliły naszym klientom 4 mln USD - zawsze jesteśmy wyczuleni na podejrzane zachowania. Z usługą Shell Card Online możesz dokładnie kontrolować jak i gdzie można używać Twoich kart, powstrzymując nieuprawnione użycie zanim do niego dojdzie. Każda transakcja kartą jest monitorowana, co daje jasny i przejrzysty obraz tego, co się właśnie z nią dzieje. Nowy system wykrywania w czasie rzeczywistym RTD (Real Time Detection) firmy Shell, filtruje do 160 mln transakcji rocznie, alarmując gdy tylko pojawia się podejrzane działanie, zapobiegając niepożądanym stratom w Twojej firmie. Shell ponosi odpowiedzialność za zdarzenie natychmiast po zgłoszeniu nadużycia.

Indywidualny kod PIN

Każda karta paliwowa Shell jest zabezpieczona indywidualnym kodem PIN, co oznacza dodatkowy stopień zabezpieczenia. Na każdej karcie można także wytłoczyć indywidualny numer pojazdu lub nazwisko kierowcy, co zachęci użytkowników do większej ostrożności.

Rzeczywista kontrola nad swoimi kartami

Wybór między kartami do użytku krajowego lub międzynarodowego. Wybór produktów, za które można płacić kartą - w tym wyszczególnienie wybranych paliw i produktów powiązanych, umożliwienie płatności za myjnię, opłaty drogowe i inne towary oraz usługi. Zamawianie nowych kart lub zastrzeżenie obecnych w kilka minut, dzięki czemu jeszcze nigdy zapobieganie nieuprawnionemu użyciu kart zgubionych lub skradzionych nie było tak łatwe.

Natychmiastowe przejęcie odpowiedzialności

Od momentu otrzymania pisemnego zgłoszenia zagubienia lub kradzieży karty, Shell przejmuje odpowiedzialność za każde nieautoryzowane użycie.

Zespół ds. nadużyć

Nasz zespół ds. nadużyć wychwytuje nietypowe zachowania, kontaktując się z Tobą, gdy tylko wykryjemy podejrzaną aktywność na koncie.

Paliwa najwyższej jakości

Są tacy, dla których paliwo to tylko towar. Dla nas paliwa najwyższej jakości, takie jak Shell V-Power i Shell FuelSave, to efekt wielu lat badań, abyś mógł uzyskać jak najwięcej ze swojej floty.

Dla niektórych jakość paliwa nie ma znaczenia. Dla nas paliwa najwyższej jakości, takie jak Shell V-Power i Shell FuelSave, to efekt wielu lat badań, abyś mógł uzyskać jak najwięcej ze swojej floty. Poświęciliśmy wiele lat na szereg prób i badań, aby opracować receptury paliw o wysokiej jakości, dzięki którym ciągle możesz być w drodze.

Sieć stacji

Dla niektórych świat jest ogromny i trudno się w nim orientować. Dla nas Twoi kierowcy są zawsze w pobliżu jakiejś stacji paliw Shell. Z największą siecią placówek na świecie, staramy się aby Twój biznes się kręcił. Twoi kierowcy zawsze mogą nas znaleźć, zwłaszcza jeśli użyją naszego lokalizatora stacji w trybie online lub pobrali jedną z naszych aplikacji.

Największa na świecie sieć sprzedaży detalicznej

Wiemy, na czym polega zarządzanie międzynarodową flotą. Dlatego z naszą kartą paliwową Twoja firma ma dostęp do największej liczby placówek biznesowych, w największej liczbie krajów.

 • 150 000 stacji paliwowych (i stacji partnerskich) w 34 krajach. Od Azji przez Europę po Amerykę Północną i Afrykę Południową.
 • Skonsoliduj wszystkie swoje karty paliwowe u jednego doświadczonego globalnego dostawcy.
 • Płać kartą paliwową Shell za wszystkie nasze produkty, od prasy po paliwa, na wybranych przez siebie warunkach.

 

Informacja została stworzona na podstawie danych z oficjalnej strony internetowej z dnia 2016-12-27.