Przejdź do treści

Moya Firma

Rodzaj karty
Stacje
Liczba stacji
Udogodonienia
i oferta specjalna
Z kartą kupisz
Akcje
Moya
Logo
Moya
Polska
Tak
Europa
Nie
0 w Europie
143 w Polsce
  • odroczenie płatności
  • regularne programy rabatowe
  • elastyczne limity dotyczące użycia karty
  • tylko paliwo

Karta flotowa Moya Firma

Sieć Moya jest operatorem własnego programu flotowego Moya Firma. Obejmuje on swoim zasięgiem wszystkie stacje w sieci, a tych jest już ponad setka!

Obecnie na kartę Moya Firma dostępne są wszystkie paliwa sprzedawane na stacjach Moya, czyli ON, uszlachetniony ON MOYA Power, benzyna 95 i 98, LPG, a także AdBlue oraz płyny do spryskiwaczy. To właściciel firmy transportowej decyduje, które produkty chce udostępnić swoim kierowcom na karty flotowe.

Wkrótce możliwe będzie dopisywanie na karty innych usług i produktów.

Wszystkie karty flotowe akceptowane na stacjach Moya działają w trybie online, co wpływa na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Przez dwa pierwsze lata korzystania z programu Moya Firma nie ma żadnych kosztów związanych z obsługą kart. Ponowne wyrobienie karty przy przedłużeniu umowy to 20 złotych od karty.

Karta Moya Firma występuje w wersji bezgotówkowej i gotówkowej.

Limity tankowań przyznawane są na podstawie analizy potrzeb klienta, po wcześniejszej ocenie aktualnych dokumentów finansowych klienta ubiegającego się o karty bezgotówkowe.

Sieć Moya posiada dwie w pełni automatyczne stacje dedykowane wyłącznie flocie: w przygranicznych Słubicach, na terenie bazy transportowej na Os. Przemysłowym 16, oraz w pobliżu Krzyżowej, przy autostradzie A4 (obszar LSSE Krzywa), na trasie w kierunku przejść granicznych w Jędrzychowicach i Olszynie.

 

Informacja została stworzona na podstawie danych z oficjalnej strony internetowej z dnia 2016-12-27.